Author: d***t
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Is the same as the picture
Color: Rosa
Price: $9.890
Original Price: $10.390
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Altura | 0.5 cm |
| Largo | 1.29/1.75/1.2/1.7/1.1/1.45/2.3 cm |
| Ancho | 0.9/1.9/0.6/1.2/1.0/1.85/1.2 cm |
| SKU | sb260316164863500282747 |
Author: d***t
Date:
Review: Is the same as the picture
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.